Murat Başoğlu ekranlara geri dönüyor!

Murat Başoğlu ekranlara geri dönüyor!.9247
  • Giriş : 04.06.2008 / 09:25:00

Bir dönem 'Sabah Şekerleri' programıyla kadınların sevgilisi olan sunucu Murat Başoğlu, televizyona dönmeye hazırlanıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Başoğlu yedi sene aradan sonra 'Ben de televizyon izliyorum' isimli şov programı yapacak..

Kendi kurduğu Biyer Art Studio tasarım şirketinin başkanı olan Murat Başoğlu, 'Tulipan Defterleri' ile Osmanlı kültürü ve motiflerini post-modern şekilde yorumluyor.

Şebnem Dönmez ile beraber sunduğu 'Sabah Şekerleri' ve 'Görevimiz Tehlike' programlarından tanıdığımız Başoğlu, 1996 yılında Magazin Gazetecileri Derneği tarafından 'En İyi Erkek Sunucu' ödülüne layık görülmüştü.

Bu başarılı kariyerin ardından iş hayatında reklam ve tasarım konusunda uzmanlaşmayı seçerek Biyer'i kuran ve sekiz yıldır bu sektörde başarılı projelere imza atan Başoğlu aynı zamanda Tulipan Creations markasının da yaratıcısı.

Bu marka altında Murat Başoğlu'nun tasarımlarını yaptığı Tulipan Defterleri, Osmanlı motiflerini modernize ederek Osmanlı kültürüne ait resim ve illüstrasyonlarla süsleyen özel bir defter serisi. 2002 yılında Hande Bermek'le evlenerek, ekranlara veda eden başarılı sunucu, yeniden televizyona dönmek istiyor.

İyi bir yapım olursa oyunculuk da yapacağını söyleyen Başoğlu, yaz sonunda tek kişilik gösterisi 'Ben de televizyon izliyorum' ile hayranlarıyla buluşacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious