Murat Göğebakan'lı geceler

Murat Göğebakan'lı geceler.21208
  • Giriş : 07.05.2008 / 16:30:00
  • Güncelleme : 07.05.2008 / 16:43:36

İstanbul’un efsane gecelerinden biri de sizin olsun!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Anadolu Rock Müziği’nin usta yorumcusu köşe yazarımız Murat Göğebakan, en sevilen şarkılarını İstanbul’un imzası Kızkulesi’nde seslendirecek. 07 Mayıs gecesinden itibaren her Çarşamba sahne alacak sanatçı için Kızkulesi, müzik yaşamı boyunca İstanbul’da sahneye çıktığı ilk mekân olacak.

 

18 yılı aşkın sanat hayatı boyunca İstanbul’da hiçbir mekânda sahneye çıkmayan Göğebakan, Kızkulesi’nde, hayatındaki ilklerden birini daha, orkestra arkadaşları ile birlikte yaşayacak. Sanatçı, 7 Mayıs Çarşamba gününden itibaren her hafta Çarşamba geceleri Kızkulesi’nde sahne alacak.

 

Boğaz’ın incisi Kızkulesi'nin insanı büyüleyen ambiyansı altında yiyeceğiniz çok özel akşam yemeği sonrası,  Murat Göğebakan’ın kendine özgü yorumuyla en sevilen şarkılarını dinlemek istiyorsanız, Çarşamba akşamları kimseye randevu vermeyin.

  

Salacak’tan ring seferlerle, Kabataş’tan ise belli saat aralıklarında gerçekleştirilen tekne seferleriyle Kızkulesi’ne gidin, Çarşamba akşamları 22.00’den sonra sahne alacak Murat Göğebakan eşliğinde güzel bir gece geçirin.

 

Rezervasyon: 0216 342 47 47

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious