MÜSİAD: Büyük bir üzüntü içerisindeyiz

MÜSİAD: Büyük bir üzüntü içerisindeyiz.8531
  • Giriş : 30.04.2009 / 15:28:00

MÜSİAD Yönetim Kurulu, Diyarbakır'ın Lice ilçesinde 9, Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde ise bir olmak üzere toplam 10 askerin şehit edilmesi dolayısıyla bir açıklama yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Yönetim Kurulu, Diyarbakır'ın Lice ilçesinde 9, Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde ise bir olmak üzere toplam 10 askerin şehit edilmesi dolayısıyla büyük bir üzüntü içinde olduklarını bildirdi.

MÜSİAD Yönetim Kurulu tarafından yapılan yazılı açıklamada, şunlar kaydedildi:

''Ülkemizin birliği ve huzuru için gözünü kırpmadan, terörist unsurlara karşı kahramanca mücadele eden on askerimizin şehit olmasından dolayı büyük bir üzüntü içindeyiz. Özellikle şehir kadrolarına yapılan operasyonlardan sonra son yıllarda büyük bir darbe alan ve artık iyice dağılma noktasına gelen eli kanlı terör örgütü, gerçekleştirdiği hain bir eylem sonucu Diyarbakır'da dokuz ve Hakkari'de bir evladımızın şehit olmasına neden olmuştur.

Hain saldırıyı gerçekleştirenleri ve destekçilerini şiddetle kınıyor, saldırı sonucu hayatını kaybeden şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet, ailelerine ve yüce Türk milletine baş sağlığı ve sabır diliyoruz.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*