MÜSİAD üyelerine ucuz akaryakıt müjdesi

MÜSİAD üyelerine ucuz akaryakıt müjdesi.13297
  • Giriş : 26.04.2009 / 21:15:00

MÜSİAD'ın, akaryakıt dağıtımı yapan bir şirketle sadece MÜSİAD üyelerinin yararlanabileceği indirimli alım anlaşması imzaladığı bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

MÜSİAD'ın, akaryakıt dağıtımı yapan bir şirketle sadece MÜSİAD üyelerinin yararlanabileceği indirimli alım anlaşması imzaladığı bildirildi.

MÜSİAD Yönetim Kurulu tarafından yapılan yazılı açıklamada, kullanım ve tercih kriterlerine bağlı olarak yüzde 4,5-7,5 arasında indirim alınmasını sağlayacak sistemle ilgili teknik hazırlıkların tamamlandığı belirtildi.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

''Yönetim kurulumuz, Müşterek Satın Alma Masası (MÜSAM) Projesi kapsamında üyelerimizin istifade edebileceği ve iş görme maliyetlerini düşürecek birtakım faaliyetler üzerinde detaylı bir şekilde çalışmaktadır. Özellikle küresel krizin etkilerini hafifletmek maksadıyla hız kazanan bu çalışmalarda, ortak satın alma, birlikte iş yapabilme ve ölçek büyütme gibi birçok proje üzerinde çalışılmaktadır. Bu doğrultuda önümüzdeki günlerde tanıtımını yapacağımız e-MÜSİAD portalının oluşturulması ve indirimli yakıt satın alınması anlaşması bunlardan bazılarıdır. Özellikle yakıt anlaşması, üyelerimize önemli bir avantaj sağlayacaktır.

Enerji ve akaryakıt maliyetlerinin işletmeler ve sanayi üzerinde büyük bir yük olduğu bir dönemde, Genç MÜSİAD'da dahil olmak üzere toplamda 4 bin 600 üyenin 11 bini aşkın işletmesinin yüksek akaryakıt tüketimi göz önüne alınarak, Türkiye;de dağıtım ve bayi ağı geniş bir akaryakıt şirketi ile indirimli akaryakıt alım anlaşması imzalanmıştır.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*