Müslüm Gürses konserinde Başkan eziliyordu

  • Giriş : 19.06.2006 / 00:00:00

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, Osmanlı Çileği Kültür Festivali'nde konser veren ünlü sanatçı Müslüm Gürses, fanatikleri yüzünden zor anlar yaşadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Konserde taşkınlık yapan Müslüm Gürses fanatikleri, taşkınlıklarını konser sonunda da sürdürdü. Müslüm Gürses'in aracına saldıran fanatikler, salladıkları araca asılarak bir süre takip etti.

Müslüm Gürses, Ereğli'de, Osmanlı Çileği Kültür Festivali etkinlikleri kapsamında Bozhane mevkiinde sahne aldı. Çok sayıda şarkı söyleyen Müslüm Gürses'in başı yine fanatikleriyle dertteydi.

"Baba, baba" diye Müslüm Gürses'e seslenen hayranları, sahneye çıkabilmek için her yolu denedi. Güvenlik güçlerinin zor engellediği fanatikler, aralarından sahneye çıkmak isteyen Belediye Başkanı Halil Posbıyık'ı da zor durumda bıraktı. Başkan Posbıyık, ezilme tehlikesi geçirdi.

Ereğli'yi çok sevdiğini belirten Müslüm Gürses'e Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Osmanlı çileği, yöresel elpek bezi hediye etti.

Bayanlarında ilgi gösterdiği konserde ünlü sanatçı Gürses, çok sayıda eser seslendirdi. Konserini bitirdikten sonra sahneden ayrılan Gürses, zor anlar yaşadı. Aracına binmek isterken hayranlarının hücumuna uğrayan Gürses, kendisini zor arabaya attı.

Müslüm Gürses fanatikleri, salladıkları araca asılarak bir süre takip etti. Konser, havayi fişek gösterileriyle sona erdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious