Müslüm Gürses ve İsmail YK da var

Müslüm Gürses ve İsmail YK da var.12224
  • Giriş : 24.12.2008 / 15:34:00

Aksiyon sahneleriyle dikkat çeken Transporter serisinin son filmi 'Transporter 3'e Müslüm Gürses ve İsmail YK da dahil oldu. İşte ilginç sahbe ve filmin fragmanı:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bu hafta ülkemizde gösterime girecek Transporter 3'ü izleme fırsatı bulan Türk izleyiciler küçük bir şaşkınlık yaşadı. Filmin bir sahnesinde Ajan Frank Martin telefon görüşmesi yaparken kadrajda İsmail YK ve Müslüm Gürses posterleri görünüyor.

Türk sinema severlerin kısa sürede fark ettiği bu durum forumların mizah malzemesi oldu.

Henüz Türkiye'de vizyona girmemiş bir filmdeki ince ayrıntıların fark edilmesi de ayrı bir konu.

Film hakkında:

“Transporter 3”te Frank Martin'i, Marsilya'daki Ukrayna Çevre Koruma Ajansı Başkanı Leonid Vasilev'in kaçırılan kızı Valentina'yı Ukrayna'ya götürme görevini almış buluruz.

Valentina'yı alıp Stuttgart ve Budapeşte üzerinden Karadeniz kıyısındaki Odessa'ya götürmekle yükümlüdür. Yolculuk sırasında Müfettiş Tarconi'in yardımını alan Frank'i sayısız zorluklar beklemektedir.

Bir yandan bu işi alması için baskı yapan insanlarla uğraşırken bir yandan da Vasilev tarafından gönderilen ajanlarla başa çıkmak zorundadır. Sürekli alaycı tavır takınan Valentina'nın işbirliği yapmaktan uzak havası da işini zorlaştırır.

Hayatlarını tehdit eden birçok saldırıdan kılpayı kurtula kurtula kaçmaya çalışan Frank ile Valentina kısa sürede birbirlerine aşık olacaklardır.

Künye: Jason Statham (Frank Martin) , Natalya Rudakova (Valentina) , François Berléand (Tarconi), Robert Knepper (Johnson) , Jeroen Krabbé (Leonid Vasilev)

Tür : Aksiyon
Gösterim Tarihi : 26 Aralık 2008
Yönetmen : Olivier Megaton
Senaryo : Luc Besson
Yapım : 2008, Fransa/ABD
Süri: 100 dk.

HABER7

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*