'Müslümanız' deyince kurtuldular

'Müslümanız' deyince kurtuldular.22222
  • Giriş : 28.11.2008 / 10:00:00
  • Güncelleme : 28.11.2008 / 10:10:10

Seyfi Müezzinoğlu, Meltem Müezzinoğlu müslüman oldukları için farklı muamele gösterildiğini söylediler.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Seyfi Müezzinoğlu: : “Teröristler bizim Müslüman olduğumuzu öğrenince bir odaya kapattı. Hindistan ordusundan askerler gelip bizi buldu. Şu an sağlıklıyız” dedi.

TAC MAHAL OTELİNDE ÇATIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Teröristlerce saldırıya uğrayan Hindistan'ın Mumbai kentindeki Tac Mahal otelinde çatışmaların halen devam ettiği bildirildi.

Korgeneral N. Thamburac konuya ilişkin basına yaptığı açıklamada, Tac Mahal otelinde halen en az bir teröristin bulunduğunu ve otele baskın düzenleyen Hintli komandolarla çatıştığını belirtti.

Komandolarla çatışan teröristin elinde 1-2 rehinenin bulunabileceğine işaret eden Thamburac, oteldeki müşteriler ve personelin hemen hemen tamamının tahliye edildiğini söyledi. Thamburac, Mumbai kentindeki teröristlerle mücadele operasyonlarının birkaç saat içinde tamamlanacağını sözlerine ekledi.

OBEROI OTELİNDE 7 YABANCI REHİNE KURTARILDI

Hindistan'ın Mumbai kentinde teröristlerin saldırı düzenlediği Oberoi otelinde teröristlere yönelik arama operasyonları devam ederken Hintli komandolar otelden 7 yabancı rehineyi çıkardı.

Otelden çıkan gruptaki bazı kişilerin elinde, üzerinde Kanada bayrakları bulunan bagajlar olduğu ve basın mensuplarıyla konuşmadan arabalara bindirilerek götürüldükleri görüldü. Grupta, aşçı kıyafetli bir erkek ile bir bebeğin de bulunduğu dikkati çekti.

HİNDİSTAN'DAKİ SALDIRILARDA ÖLÜ SAYISI 130

Hindistan'ın Mumbai kentinde aşırı dinciler tarafından düzenlenen terör saldırılarında ölü sayısı 130 olarak açıklandı.

Mumbai Emniyet Müdürü Hasan Gafur, kesin ölü sayısının belirlenmesinin zaman alacağını, bununla birlikte 130 kişinin öldüğünü doğrulayabileceğini kaydetti.

Bu arada, Tac Mahal, Oberoi/Trident otelleri ile Yahudi Merkezi'nde kurtarma operasyonlarının devam ettiği de belirtildi.

AFP'nin bildirdiğine göre, özel kuvvet askerleri helikopterle Yahudi Merkezi'ne müdahalede bulundu.

Bir grup askerin binanın çatısına indiği belirtilen haberde, siyah giyimli askerlerin Hintli mi yoksa İsrailli mi olduğunun anlaşılamadığı kaydedildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*