Mustafa Bayram'ın yeğeni tutuklandı

  • Giriş : 16.03.2007 / 00:00:00

Eski Van Milletvekili Mustafa Bayram'ın yeğeni Metin B. (36) tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Terör örgütü PKK'ya üye olmak ve örgüte uyuşturucu madde ticareti yaparak kazanç sağlamak suçundan bir süredir aranan eski Van Milletvekili Mustafa Bayram'ın yeğeni Metin B. (36) tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Terör örgütü PKK'ya üye olmaktan aranan ve örgüte uyuşturucu madde ticareti yaparak kazanç sağladığı belirlenen Metin B. (36), Arsin ilçesi Yeşilyalı beldesinde bir ihbarı değerlendiren jandarma ekipleri tarafından yapılan yol kontrolünde 16 HB 876 plakalı otomobil içerisinde yakalanmıştı. Yapılan arama sonuc aracın gizli bölmelerinde 150 gram eroin ile birlikte bol miktarda Afyon sakızı bulunmuştu.

Metin Bayram ile birlikte akrabası olduğu öğrenilen A.B. ve S.U. isimli 2 kişi daha gözaltına alınmıştı. Gözaltına alınan zanlıların sorgusunun tamamlanmasının ardından Arsin Adliyesi'ne çıkartıldı. Çeşitli suçlardan da arandığı ortaya çıkan Metin B.'nin eroinleri Van'dan temin ettiği öğrenildi. Eski Van Milletvekili Mustafa Bayram'ın yeğeni olan Metin B. tutuklanarak cezaevine gönderilirken, diğer 2 zanlı ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious