Mustafa Demir AK Parti'den aday dayı

Mustafa Demir AK Parti'den aday dayı.9966
  • Giriş : 15.12.2008 / 14:51:00

Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, 29 Mart 2009'da yapılacak yerel seçimler için aday adaylığı başvurusunu AK Parti Fatih İlçe Başkanlığı'na yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik


Demir, AK Parti Fatih İlçe Teşkilatı'nda düzenlendiği basın toplantısında, aday adaylığı sürecinin demokratik bir süreç olduğunu belirterek, demokrasilerde belli zamanlarda halka başvurulması gerektiğini söyledi.

Fatih ilçesinde 5 yıldır hizmet verdiğini dile getiren Demir, bu süreçte ilçedeki değişimin dikkatli bir göz tarafından fark edilebileceğini ifade etti.

Fatih'in Eminönü ile birleştiğini hatırlatan Demir, Fatih'in İstanbul'u İstanbul yapan özelliklere sahip bir mekan olduğunu kaydetti.

Yönetim olarak klasik belediye anlayışı içerisinde olmadıklarını, belediyelerin sadece çöp toplamak, çukur kazmak gibi görevlerinin olmadığını anlatan Demir, şehirle insanın bir bütün olduğunu, kente hizmet etmenin insana hizmet etmek anlamına geldiğini belirtti.

Demir, 5 yıllık dönem içerisinde 212 projeyi hayata geçirdiklerini, ilçeye kültür merkezleri, spor tesisleri ve ''Tarihi Yarımada''ya yakışır bir ticaret ve alışveriş merkezi kazandırdıklarını ifade etti.

Fatih'in tarihiyle, sosyal, kültürel ve ekonomik yaşamıyla bir çekim merkezi haline geldiğini dile getiren Demir, açıklamasının ardından aday adaylığı başvuru dosyasını AK Parti Fatih İlçe Teşkilatı Başkanı Ahmet Baha Öğütken'e verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*