Mustafa Denizli: Adam gibi şut çek

Mustafa Denizli: Adam gibi şut çek.20489
  • Giriş : 21.11.2008 / 08:25:00
  • Güncelleme : 21.11.2008 / 08:28:28

Beşiktaş'ın hocası Mustafa Denizli futbolculara sert yüzünü de göstermeye başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Denizli, idmanda golcülerin son vuruşlarının isabetsiz olması üzerine çılgına döndü ve "Adam gibi şut çekin. Genç ve güçlüsünüz ama şutlarınız kaleyi bile bulmuyor" dedi. Denizli'nin fırçalarından en çok nasibini alanlar ise Serdar Özkan ve Batuhan oldu.

Forvetlere gol fırçası

Tecrübeli hoca, son vuruşları isabetsiz olan golcü futbolcularına, "Adam gibi şut çekin" diye bağırdı.

Eskişehir maçı hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş'ın tecrübeli hocası Mustafa Denizli, dün sabah yapılan idmanda forvet oyuncularını sert bir dille fırçaladı. Çalışmanın ilk bölümünde kondisyon ve şut çalışması yaptıran Denizli, ardından gol organizasyonları üzerinde durdu. Bursaspor maçında kaçan net pozisyonlar nedeniyle iki puan kaybettiklerini belirten Mustafa Denizli, golcülerinden dikkatli olmalarını istedi.

Sık sık durdurdu

Oyuncularından üç pasla hızlı bir şekilde rakip kaleye gitmelerini isteyen Denizli, son vuruşlarda başarısız olan golcülerini ise uyardı. Taktik çalışmasını sık sık durduran tecrübeli hoca, özellikle isabesiz şut çeken Batuhan ve Serdar Özkan'a yüklenerek, "Genç ve güçlü oyuncularsınız ama şutlarınız kaleyi bile bulmuyor. Adam gibi şut çekin" ifadesini kullandı.

FOTOMAÇ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*