Mustafa Denizli: Bu hesapta yoktu

Mustafa Denizli: Bu hesapta yoktu.12482
  • Giriş : 06.12.2008 / 22:12:00

Turkcell Süper Lig'in 14. haftasında kendi sahasında Ankaraspor'a farklı yenilen Beşiktaş'ta moraller bozulurken Teknik Direktör Denizli maç sonu şunları söyledi:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Beşiktaşlı taraftarların tepkisini normal karşıladıklarını belirten Denizli, geriye düştükten sonra toparlanmak için büyük çaba sarfettiklerini belirterek, ''Hesapta olmayan bir gece oldu. Özellikle geriye düştükten sonra oyunu kurtarmak için her türlü çabayı harcadık, ama sonucu değiştiremedik. Bütün bunların yanında oyun kalitemizin iyi olduğunu söylemek de mümkün değil. Beklediğimiz, düşündüğümüz ve çalıştığımız oyun anlayışını sahaya yansıtamadık. Çabamız vardı ama iyi değildik ve bazı noktalarda eksik kaldık. İç sahada kazanmanın avantajı çok farklı. Ama bu köprünün altından daha çok sular geçer.'' dedi.

Tecrübeli teknik adam, Siyah - beyazlı taraftarlara da seslenerek, ''Taraftarımız ülkenin en renkli ve takımına bağlı taraftarı. Özellike 10 kişi kaldıktan sonra oyunu döndürmek için çabalarken onları da yanımızda görmek isteriz. Bu taraftarla beklenen mutluluğu yaşayacağız buna kimse engel olamaz. Bu akşam iyi oynadığımızı söyleyemem. Bu takımın başına geldiğim günden beri Futbol adına memnun olmadığım gündü diyebilirim. Bu kötü gidişi değiştirecek bu oyuncular ve bu takım ve biziz. Bazı yerlerde eksikler var, bazı yerlerde kırılganız.'' diye konuştu.

Denizli, 14. haftayı geride bıraktıklarını, tabloya bakıldığında klasmanda takımın geride kaldığını gördüklerini belirterek, ''Bu takımın yeri ne olursa olsun belki biraz geride kalmış olabiliriz. Hem Ankaragücü hem de Galatasaray maçlarında taraftarımızın bizimle birlikte olmasını istiyoruz. Tabii ki üzgünüz. Üzerine basa basa söylüyorum. Böyle zorlukları aşabilecek bir takımımız var. Telafi edilmeyecek bir konumumuz yok. Bunu ligin ilerleyen haftalarında göreceğiz.'' dedi.

Denizli, bir soru üzerine ise Delgado'ya sahip çıkarak, şunları söyledi; ''Sadece Delgado ile ilgili konuşursak yanlış olur, Delgado'dan beklentiler fazla, böyle gecelerde ön plana çıkması bekleniyor. Yaşadıklarını ancak o bilir. Çok büyük bir oyuncu, bugün kötü oynadı. Oyundan çıkarken bir tepki oldu ama daha sonra büyük alkış aldı. Sadece Delgado değil tüm takım olarak bu yenilgiden sorumluyuz.''

- AYKUT KOCAMAN'DAN CENTİLMENLİK ÇAĞRISI -

Bu arada Ankaraspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, 3 - 1 kazandıkları maçtan sonra galibiyetten çok sahalarda Futbol oynanacak ortamın oluşturulması için çalışılması gerektiğini söyledi.

Kocaman, kazandıkları için mutlu olduklarını belirterek, ''Kazanmak ve kaybetmek ikiz kardeş, kazanırken çok seviniyoruz. Şuan için sevinçliyiz, kaybettiğimiz zaman da kaybetmiş olmayı becermeye onu sindirmeye çalışıyoruz. Bu ortamı Futbol oynanabilir hale getirmek istiyoruz.'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*