Mustafa Denizli: Önemli olan şey...

Mustafa Denizli: Önemli olan şey....13589
  • Giriş : 17.05.2009 / 22:40:00

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Ankaragücü galibiyeti sonrası "Önemli olan konumuzu korumamız" derken, Zapotocny-Ekem değişikliği hakkında konuştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Denizli'nin açıklamalarından Ajansspor tarafından derlenenler şu şekilde:
"Zaman daraldı. Bundan sonra Futbol adına iyi şeyler beklemek gerçekçi olmaz. Önemli olan konumuzu korumamız" diyen Denizli, maç sırasındaki hakem diyalogları için ise "İnsan kendini kaptırıyor. Futbolculuğumda çok fazla kırmızı kart gören bir futbolcuydum. Futbolcuya, seyirciye farklı hareketten dolayı kart görmedim. Hakem kararına itirazdan gördüm. Aylardır çalışıyoruz. İnsan dengesini bir anda kaybediyor. Nasıl görmezsin, nasıl vermezsin serzenişinde bulunuyorum. Bunlar doğaldır. Biz de insanız. Tepkimizi hakeret ederek kötü söz söylemeden gösteriyoruz. Sırat köprüsünde gidiyorsun. Kontrol dışı bunlar oluyor. Bu gayet doğal bir hadise" diye konuştu.

Zapotocny-Ekem değişikliği hakkında da konuşan Denizli, "Ankaragücü'nde ortada Semavi'nin önde Iglesias ve Mehmet'in oynayacağını düşünüyordum. De Nigris önemli bir süprüz oldu. Ankaragücü'nün kısa olan beklerimiz üzerinden hava toplarına oynayacakları ortadaydı. Takım ısınmaya giderken öğrendim Ankaragücü'nün kadrosunu. Oyuncular bundan herhangi bir rahatsızlık vermez" açıklamasını yaptı.

Trabzonspor'un 90+6 attığı golle kazandığının söylenmesi ve düşüncelerinin sorulması üzerine "Gol atan galip diye mi oynamışlar" espirisini yapan Denizli, "Yarış çok zevkli, bir adım öndeyiz" cevabını verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*