Mustafa Denizli şaşırttı!

Mustafa Denizli şaşırttı!.13589
  • Giriş : 19.12.2008 / 08:56:00
  • Güncelleme : 19.12.2008 / 08:58:00

"Galatasaray'ı yeneceğinize eminim. Primi siz belirleyin..."

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ile Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin, pazar günü oynanacak Galatasaray derbisi öncesinde futbolcularının motivasyonunu en üst seviyeye çıkarmak için maddi ve manevi olarak ellerinden geleni yaptıkları bildirildi.

Siyah-beyazlı takımın hocası Denizli, prim konusunda yaptığı toplantıda oyuncularını şaşırttı. Milliyet'te yer alan habere göre, tecrübeli teknik adamın, “Karşımızda ciddi bir rakip var. Ancak ben sizin Galatasaray maçından üç puanla ayrılacağınıza inanıyorum. Her maçın bir primi vardır, fakat derbide galibiyet için ekstra prim verilecek. Bu nedenle ben, prim miktarını size bırakıyorum” dediği öğrenildi. Denizli'nin bu konuşmasının ardından kimseden ses çıkmazken, oyuncuların hiçbir rakam telaffuz etmedikleri kaydedildi.

Siyah-beyazlı oyuncular daha sonra aralarında ortak bir karar aldılar ve Denizli'ye, “Galip gelmemiz durumunda verilecek prim miktarını başkan ve size bırakıyoruz” dediler. Bunun üzerine primi belirleme ve miktarı açıklama işini Başkan Yıldırım Demirören üstlendi. Ali Sami Yen'de oynanacak karşılaşmaya oyuncuların moralli çıkması için Başkan Demirören'in prim miktarını maç günü veya maçtan hemen önce soyunma odasında açıklayacağı ifade edildi. Bu arada Demirören'in derbi öncesi hem teknik heyet hem de futbolcularla sık sık görüştüğü ve her türlü desteği vermeye çalıştığı belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*