Mustafa Denizli taraftara seslendi

Mustafa Denizli taraftara seslendi.13589
  • Giriş : 07.12.2008 / 10:05:00
  • Güncelleme : 07.12.2008 / 10:05:44

Beşiktaş'ın deneyimli teknik direktörü Mustafa Denizli, Ankaraspor mağlubiyetinden sonra taraftara seslenerek, desteklerini çekmemelerini istedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Denizli sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu akşam itibariyle kayıplarımız biraz fazla oldu. Kredimiz bitmez ama bu sonuç kötü oldu. Burası bizim evimiz, İnönü'de bu maçları kazanmak psikolojik olarak ve puan olarak çok önemli. Aşağı-yukarı 10 haftalık periyotta kötü Futbol oynamamıştık ama bu akşam iyi oynadık lafını bu maçın yanına koyamıyoruz. Burda küçük bir kriz yaşanabilir, saha içindeki görüntü ve alınna sonuçla. Beşiktaş taraftarını şunu söylemek istiyorum, bu tablo bir takımdan taraftarının desteğini çekmesi için yeterli bir tablo değil. Takımlar böyle günlerle karşılaşabilir. Bizim bazı kırılgan yerlerimiz, Ankaraspor'un iyi olduğu yönlerdi. Riskli dakikalarda Ankaraspor çabuk adamlarıyla pozisyon ürettiler.

Beşiktaş'ın kendi içinde yaşadığı eksiklikler var. Bu hafta bizim için gerçekten çok önemli. Taraftaramızla bu haftayı hasarsız bir şekilde atlatmalıyız. Taraftarla takım arasında herhangi bir soğuk havanın esmemesi gerekiyor. Bu çok kolay değil ama bunu başaracağız. Benim hayatım bu tip takımlarda şampiyonluk kovalamakla geçti. Beşiktaş'a geldiğimde şampiyon olacağımızdan ne kadar eminsem bugün de hedeflerimden sapma olmadı. Bu akşam Futbol adına iyimser konuşamıyorum. Biz iyi değildik, rakibimiz de iyi oynamamıza izin vermedi. Beşiktaş taraftarı hiç bir şekilde karamsarlığa girmesin, biz 10-12 hafta sonra yine durumumuzu değerlendireceğiz. Üzüldük, kaybettik ve bunu da hakettik. Taraftarımız takıma mutlaka sahip çıksın. Bu tablodan kimse bir endişe duymasın. Şu andan itibaren oyuncularımızın toparlanması için çalışmaya başlayacağım ama taraftarımızın da haftaya buna destek olması lazım. Delgado'yu ayrı bir yere koymak lazım, çünkü süre olara en fazla oynayan futbolcumuz. Fırsatlar bir futbolcuya defalarca gelmez. Delgado bu takımın kaptandır evet bu akşam kötü oynamıştır. Delgado benim en güvendiğim oyuncuların başında gelir, kendisi çok üzgün, ben de en az onun kadar üzgünüm. Delgado bu takım için çok önemli bir silahtır, o silahı kullanmaya devam edeceğim. Cumartesi akşamı bu tablonun hepsini tersine çevireceğiz."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*