Mustafa Denizli: Yanlış anlaşıldım

Mustafa Denizli: Yanlış anlaşıldım.13589
  • Giriş : 23.02.2009 / 14:06:00

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Süper Lig'in 26. haftasıyla ilgili yaptığı yorumun yanlış anlaşıldığından yakındı. Denizli "Bu toplantının hafta içinde tekrar yayınlanmasını isteyeceğim'' diye konuştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Mustafa Denizli, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılan antrenman sırasında basın mensuplarıyla sohbet etti. Bir basın mensubunun, şampiyonluk yolundaki rakiplerinin puan kaybettiğini ve daha önce 26. haftayla ilgili yaptığı yorumu hatırlatması üzerine, ''Bu konuda rahatsızlığım var. O gün yaptığım basın toplantısında 26. hafta ile ilgili söylediğim sözler yanlış anlaşıldı. Bu toplantının hafta içinde tekrar yayınlanmasını isteyeceğim'' diye konuştu.

O toplantıyı yaptığında ligde 7 takımın şampiyonluk mücadelesi verdiğini hatırlatan Denizli, ''Ben 26 veya 27. haftada bu sayının azalacağını ve o haftalarda şampiyonluk yarışı içinde Beşiktaş'ın da olacağını söyledim. Beşiktaş, 26. haftada şampiyonluğunu ilan edecek demedim. Ama maalesef bu konu yanlış anlaşıldı ve yorumlandı'' ifadelerini kullandı.

Denizli, şampiyonluktaki rakipleri Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor'un haftayı kayıplarla geçirdiklerinin hatırlatılması ve düşüncelerinin sorulması üzerine de bu konuda yorum yapmaktan kaçındı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*