Mustafa Denizli'nin yeni gözdesi

Mustafa Denizli'nin yeni gözdesi.18283
  • Giriş : 03.06.2009 / 16:25:00

Mustafa Denizli'nin yeni gözdesi, Beşiktaş'ın futbol okulunda forma giyen 14 yaşındaki genç Erkut oldu. Denizli, müthiş yeteneği anlatırken "Onda kendimi görüyorum" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Denizli, şampiyonluk kutlamalarında sahaya çıkardığı genç futbolcunun kim olduğunu soranlara "Bu çocuk inanılmaz bir yetenek. Müthiş bir sol ayağı var... Onu izlerken kendimi görüyorum. Gelecekte çok önemli bir futbolcu olacak. Adeleleri henüz yeterli düzeyde değil, fizik gücünü arttırması için onu kum çalışmasına gönderiyorum... Neler yapabileceğini ilerleyen zamanda göreceksiniz" diyerek Erkut'u yere göğe sığdıramadı.

Şampiyonluk kutlamalarını sürdüren Beşiktaş bir yandan da yeni sezon için transfer çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Siyah beyazlı yönetim, transfer girişimlerine başlamak için birkaç günlüğüne Çeşme'ye tatile giden Teknik Direktör Mustafa Denizli'den gelecek raporu beklerken, listede bulunan isimlerin Kayserispor'dan Mehmet Topuz, Gaziantepspor'dan Murat Ceylan ve İsmail, Manisaspor'dan Sezer Öztürk, Leverkusen'den Karim Haggui olduğu belirtildi.

Milliyet

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*