Mustafa Keser canlı yayında patladı

Mustafa Keser canlı yayında patladı.13855
  • Giriş : 11.01.2009 / 22:01:00

Keser kendisine türkücü denilmesine fena kızdı. Hatayı yapan ATV olunca Tatlıses de arada kaldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Mustafa Keser, ATV tanıtımlarında kendileri için dönen tanıtımlara İbo Show'da köpürdü. Türkiye'de tırnağı bile olamayan sanatçılara, çok çeşitli sıfatların yakıştırıldığını söyleyen Keser, bana yapılan büyük bir terbiyesizliktir diye tepki gösterdi.

Mustafa Keser, canlı yayında ATV'ye ateş püskürdü. İbo Show için hazırlanan tanıtımlarda, kendisi için "türkücü" denilmesine kızan Keser, "Hayatını müziğe verilmiş bir isme böyle bir yakıştırma yapılmasını kabul etmek mümkün değildir" dedi.

İBO HATAYI GEÇ FARKETMİŞ

Yapılan hatayı öğleden sonra farkettiğini söyleyen İbrahim Tatlıses ise programının yayınlandığı ATV'ye söz söylemek yerine bu işi Keser'e bıraktı.

Keser'de hatanın kendisi için kabul edilemez olduğunu söyleyerek, "Eğer Mustafa Keser'i bilmiyorlarsa bu onların ayıbıdır. Sanatçı müsvettesi o kadar isme kral gibi bilmem bir ton laf uyduruyorlar. Ben onlardan birşey istemiyorum. Sadece beni tanısınlar ve kim olduğumu öğrenip ona göre söylesinler. Ben bu işe hayatını vermiş bir ismim. Öyle türkücü deyip geçiştiremessiniz" dedi.

INTERNETHABER

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*