Mustafa Sandal konseri ile Ankara Kültür Günleri sona erdi

  • Giriş : 07.05.2006 / 00:00:00

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Güney Kore'nin başkenti Seul'de düzenlenen 'Ankara Kültür Günleri' Mustafa Sandal ile Sümer Ezgü konserleri ve Büyükşehir Belediyesi halk oyunları ekibinin gösterileri ile sona erdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Seul'de tam bir Türkiye fırtınası estiren Ankara Kültür Günleri'nin son gününde, sahne alan sanatçılar birbirinden güzel parçalarını seslendirdi. İlk olarak sahneye çıkan Büyükşehir Belediyesi folklor ekibi FOMGET grubu, Kırklareli, Burdur, Silifke, Bilecik, Hakkari, Artvin ve Trabzon yöresine ait oyunlardan oluşan bir gösteri sundu. Başta Seul Belediye Başkanı Myong Bak Lee olmak üzere alanı dolduran Koreli'ler tarafından ayakta alkışlanan FOMGET grubundan sonra Türk Halk Müziği sanatçısı Sümer Ezgü sahne aldı. Sümer Ezgü'nün söylediği birbirinden güzel şarkılara Seul Belediye Başkanı Myong Bak Lee ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de eşlik etti.


SANDAL'IN KONSERİ KISA SÜRDÜ

Ankara Kültür Günleri'nin son programında Mustafa Sandal sahneye çıktı. Aya Benzer, İsyankar, Onun Arabası Var, Gel Aşkım ve Pazara Kadar adlı sevilen parçalarını seslendiren Sandal, alanı dolduran Koreli ve Türk izleyicileri coşturdu. Mustafa Sandal'ın verdiği konseri izlemeye Kore'de öğrenim gören Türk öğrenciler, işadamları ve Kore'de bulunan Türkler de katıldı. Mustafa Sandal, konser bitiminde kendisinden bir şarkı daha isteyen seyircileri selamlayarak sahneden ayrıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious