Mustafa Topaloğlu gözaltına alındı

Mustafa Topaloğlu gözaltına alındı.8793
  • Giriş : 08.10.2008 / 09:57:00

Beşiktaş'taki bir eğlence merkezi, kumar oynatıldığı gerekçesiyle polis tarafından basıldı. Baskın sırasında içeride ünlü bir isim de vardı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Baskında türkücü Mustafa Topaloğlu'nun da aralarında bulunduğu 12'si kadın 33 kişi gözaltına alındı.

Baskın esnasında kalp krizi geçirdiği ileri sürülen İran uyruklu bir kadın ise hastaneye kaldırıldı.

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri daha önce kumar oynatıldığı gerekçesiyle 8 defa basılan, Etiler Aytar Caddesi üzerindeki 'Osmancık' isimli eğlence merkezine saat 01.00 sularında operasyon düzenledi. Baskında 6 black jack masası, oyun pulları ve oyun kağıtları ele geçirildi, 12'si kadın toplam 33 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar arasında türkücü Mustafa Topaloğlu da vardı. Topaloğlu polis aracına bindirilirken, görüntülenmemek için ceketiyle yüzünü kapattı. Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirildiğinde ise yüzünü gizleme gereği duymadı. Topaloğu kumar oynamadığını, arkadaşlarını ziyarete geldiğini söyledi. Topaloğlu, "İçeride kumar mı oynanıyor?" sorusuna ise "Hayır, kumar falan oynanmıyor." cevabını verdi.

Öte yandan, polisin baskın sonrası gözaltı işlemleri yaptığı sırada, İran uyruklu Azan Balakata isimli kadın fenalaştı. Olay yerine çağrılan ambulansta ilk müdahalesi yapılan kadın tedavi için Özel Memorial Hastanesi'ne kaldırıldı.

Gözaltına alınanlara Kabahatlar Kanunu'na muhalefetten işlem yapılacağı öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*