Mustafa ve Emina bebek mi bekliyor?

Mustafa ve Emina bebek mi bekliyor?.13825
  • Giriş : 15.01.2008 / 13:52:00

Mustafa Sandal ve Emina Türkcan çiftinin, bebek bekledikleri için nikâhı öne aldıkları iddia edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Mustafa Sandal, üç yıldır birlikte olduğu Boşnak sevgilisi Emina Türkcan ile kendisi için uğurlu olduğuna inandığı 13 Ocak gecesi İstanbul'daki Les Ottomans Otel'de evlendi.

Çiftin yakın çevrelerinin katıldığı tören için Emina Türkcan'ın ailesinden 20 kişi, Bosna'dan geldi. Törende Türkcan sade bir gelinlik, Mustafa Sandal ise smokin giydi.

Gecede, Emina Türkcan'ın hamile olduğu için çiftin düğünü erken tarihe aldıkları iddia edildi. Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal'ın annesi Tülin İleri'nin, ikilinin hemen çocuk sahibi olmak istediklerini söylemesi de bu iddiayı pekiştirdi.

Düğünde gözyaşlarını tutamayan İleri, "Hemen torun istiyorum. Zaten onlar da hiç beklemeyecek; hemen çocuk istiyorlar" dedi.

HAZİRANDA DÜĞÜN VAR

Törende, gece için 40 kişilik özel bir pasta hazırlandı. Pasta Emina Türkcan çok seviyor diye beyaz çikolata ve çilekle yapıldı. Müzikleri, Mustafa Sandal'ın Bodrum Mandal Otel'deki ortağı Cüneyt Kurt yaptı.

Zeynel Abidin Ağgül'ün fotoğraflarını çektiği tören sonrasında Mustafa Sandal ve Emina Türkcan geceyi otelde geçirdi. İkili, haziranda büyük bir düğün daha yapacaklarını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious