Musti Kazakistan'ı salladı

  • Giriş : 04.09.2006 / 00:00:00

Mustafa Sandal, Kazakistan'ın eski başkenti Almatı'da verdiği konserde Kazak sevenleriyle buluştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Almatı Merkez Stadyumunda özel bir şirket tarafından düzenlenen konsere, Mustafa Sandal'ın hayranları yoğun ilgi gösterdi. 25 bin kişilik stadyumunda gerçekleşen konseri yaklaşık 15 bin kişi izledi Özellikle Kazakistan'da yaşayan Ahıska Türklerinin yoğun ilgi gösterdiği konserde Sandal, hayranları konser boyunca gecenin tadını doyasıya çıkardılar.

Konser platformunun kale arkasına ve trübünlere uzak yerde kurulması ve konser boyunca Mustafa Sandal'ın sahneden hiç inmemesi Sandal'ın hayranlarını çok üzdü. Ünlü popçuyu yakından görmek için geldiklerini söyleyen hayranları sahneden hiç inmeyerek sadece platformda kalan sanatçıyı eleştirdiler.

Konser öncesi bir basın toplantısı düzenleyen ünlü popçu Kazakistan'a ilk defa geldiğini ve çok etkilendiğini söyledi. Kazakistanlı gazetecilerin sorunlarını içtenlikle cevap veren Sandal, özel hayatı ile ilgili sorulara ise kısa ve kaçamak cevaplar verdi.

Bir gazetecinin ''Sevgiliniz Eminay'la evlenecekmisiniz?'' sorusunu ise hızlı bir şekilde geçiştirek ''Heşeyi zaman gösterecek bu tür şeyler zamanla netleşecek'' diyerek geçiştirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious