Mütevazi şampiyon!

  • Giriş : 10.07.2006 / 00:00:00

Türkiye 2.si, İzmir birincisi Zeki Can Uzun çok çalışkan bir öğrenci olmadığını ve bu başarıyı beklemediğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İzmir Körfez Dershanesi'nde düzenlenen basın toplantısında konuşan Aliağa Petkim İlköğretim Okulu öğrencisi Zeki Can Uzun, son bir ayda Körfez Dershanesi'nin programlarıyla yoğun bir çalışma temposuna girdiğini belirterek, "Dershanemiz gerek motivasyon gerekse anlamadığımız soruları çözmemizde büyük bir fedakarlık ortaya koydu. Teşekür ederim." dedi.

Öğrencisine Fiat Palio marka bir otomobil hediye eden Körfez Dersaneleri Genel Müdürü Mahmut Şahin, yakalanan bu başarıda gece gündüz çalışan dershane öğretmenlerinin büyük payı olduğunu dile getirerek, "Uzun bir maratondu. Zeki arkadaşımız gibi özel derece alabilecek kapasitede öğrencilere yönelik öğretmenlerimiz sınıflarda çok ciddi sorular hazırladı. Motivasyon anlamında, özel sorunlarını giderme anlamında büyük çaba harcayan öğretmenler sayesinde böyle bir başarıyı kurumsal olarak elde etmiş olmaktan gurur duyuyoruz." dedi. Ailelerin de öğrencilerle beraber kendilerine kısıtlama koyduklarını anlatan Şahin, gerek ailelere, gerekse okul öğretmenleriyle dershane öğretmenlerine ayrı ayrı teşekür ettiğini belirtti.

Altıncı sınıftan itibaren Körfez Dershaneleri'ne giden Zeki Can Uzun, anlayarak öğrenmenin önemine dikkat çekerek, öğrenci arkadaşlarının soruları çözseler bile anlayamadıkları bir yer varsa mutlaka öğretmenlerine sormaları gerektiğini ifade etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious