Müvekkiline kızan avukat rastgele ateş açtı

Müvekkiline kızan avukat rastgele ateş açtı  .8135
  • Giriş : 04.03.2008 / 14:56:00

Bahçelievler Yenibosna'da bulunan bürosunda çevreye ateş eden Avukat Bayram Sabah, özel harekât timleri tarafından düzenlenen operasyonla etkisiz hale getirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Bir müvekkiliyle anlaşmazlık yaşadığı öğrenilen Sabah, etkisiz hale getirildikten sonra ambulansla Bakırköy Devlet Hastanesi'ne sevk edildi.

Yenibosna'da bulunan Avukat Bayram Sabah'a ait büroda çok sayıda silah sesi duyulması üzerine polis ekipleri harekete geçti. Sıkılan kurşunlar nedeniyle karşı binanın camları kırılırken olay yerine özel harekat polisleri çağrıldı. Kapıyı "koçbaşı" diye tabir edilen özel balyozla açarak içeriye giren polis, yere yatarak camları tekmeleyen Sabah'ın etkisiz hale getirdi. Kollarında cam kesikleri olduğu görülen Bayram Sabah'a ilk sağlık müdahalesi büroya çağrılan sağlık ekipleri tarafından yapıldı. Bir müvekkiliyle maddi anlaşmazlık yaşadığı iddia edilen Sabah, ambulansla Bakırköy Devlet Hastanesi'ne sevk edildi.

Avukat İsmail Bekdemir, aynı işyerini paylaştığı Bayram'n bildiği bir sorunu olmadığını belirterek,"Müvekkiliyle ilişkilerini bana anlatmazdı. Sabah işyerine geldiğimde de bana bir şey söylemedi. Bir iş için yarım saat dışarıya çıktım, geldiğimde ortalığı böyle gördüm." dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious