Müzeyyen Senar'a Erdoğan el uzattı

Müzeyyen Senar'a Erdoğan el uzattı.14753
  • Giriş : 19.06.2009 / 16:12:00

Üç yıl önce geçirdiği felç sonucu tekerlekli sandalyeye mahkum olan duayen sanatçı Müzeyyen Senar ilk destek Başbakan Erdoğan’dan geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Erdoğan, Senar'ın evini arayarak kızı Feraye ile telefonla görüştü, birşeye ihtiyaçları olup olmadığını sorup geçmiş olsun dileklerini iletti ve “Sağlık Bakanlığı'ndan bir isteğiniz olursa emrinize amadeyiz” dedi.

Müzeyyen Senar'ın kızı Feraye, Başbakan'ın kendilerini aramasıyla ilgili olarak “Kanal 24'e canlı yayına bağlanmıştım. Annemin sağlık durumuyla ilgili bilgi veriyordum. Telefonu kapattıktan kısa bir süre sonra ev telefonundan Tayyip Erdoğan aradı. Ev telefonumuzu Kanal 24'ten almış. Geçmiş olsun dileklerini ileterek, annemin hatrını ve sağlık durumunu sordu. Aradığında annem uyuyordu, bu yüzden ben görüştüm” açıklamasında bulundu.

Erdoğan'ın her türlü yardıma hazır olduğunu belirttiğini söyleyen Feraye “Başbakanımız 'Sağlık Bakanlığı'ndan herhangi bir isteğiniz olursa emrinize amadeyiz' dedi. Ben bir istekte bulunmadım. Turizm Bakanlığı zaten her bakımdan yeterince destek oluyor” diye konuştu.

VATAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*