Namaz kılanları mağdur etmeyecek

Namaz kılanları mağdur etmeyecek.13188
  • Giriş : 26.11.2008 / 14:56:00

CHP lideri Baykal, Erdoğan'ın ''dik dur'' tavsiyesi için ''Böyle bir tavsiyeyi memnuniyetle karşılıyoruz'' dedi, mescit sorusuna ilginç yanıt verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Parti genel merkezinde CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Karayalçın ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Baykal, CHP'nin yeni açılımı konusunda konuştu.

Gazetecilerin Başbakan Erdoğan'ın kendisini kutlayarak, ''açıklamalarının arkasında dik dur'' tavsiyesini hatırlatması üzerine Baykal, ''Böyle bir tavsiyeyi memnuniyetle karşılıyoruz. Herkesin bu konuda iyi niyetli yaklaşımını mennuniyetle karşılarız. İyi niyetli açıklamasına teşekkür ederim'' diye konuştu.

Konuşmasında Başbakan'a teşekkür eden Baykal, ancak tutarlı olmayan bir davranış içinde olmadıklarını bu nedenle de ''dik durmalarını'' gerektirecek bir durum bulunmadığını söyledi. Baykal, partisinin açılımının bütün hızıyla devam edeceğini de sözlerine ekledi.

Bir gazetecinin ''yeni açılımda partiye katılanlar genelde namaz kılan insanlar, onlar partiye geldiklerinde mescit sorunu yaşayacaklar mı?'' sorusuna Baykal, ''Sorunuzu çok iyi anlıyorum. Bu tür sorularla açılıma katkı sağlıyorsunuz. Kimse mağdur ve mazlum olmayacaktır'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*