Narkotikçiler şok oldu!

  • Giriş : 24.08.2006 / 00:00:00

Balkondan sarkıttıkları sepetle uyuşturucu satarken yakalandılar.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Ekipler, Fatih'de, balkondan sarkıttıkları sepetle uyuşturucu satışı yaptıkları tespit edilen 2 kişiyi kıskıvrak yakaladı.
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, Fatih'de bir apartmanda uyuşturucu satıldığı ihbarını alan polis, apartmanı gözlem altına aldı. Yapılan gözlemlerde Nuri Ö. ve Leyla T. isimli şahısların bulundukları apartman dairesinden ipin ucuna bağladıkları saksı ile uyuşturucu sattıkları tespit edildi. Müşteri ile irtibata geçtikten sonra ekmek sepeti gibi ucuna saksı bağladıkları ipi aşağı sarkıtan şüpheliler, alıcının koyduğu parayı aldıktan sonra uyuşturucuları camdan atarken yakalandı. Çalışmada 5 gram eroin ele geçirildi.

Bu arada, zanlılardan Nuri Ö'nün eroinman olduğu ve cinayetten sabıkası olduğu ortaya çıktı. Leyla T'nin ise eroin satıcılığından araması olduğu öğrenildi.

Öte yandan, Emniyet Müdürlüğü'nün havalimanı ve Avrupa yakasında bulunan 12 ilçede sokak satıcılarına yönelik yapılan 21 ayrı operasyonda, 14 kilo 309 gram esrar, 8 bin 393 adet extacy uyuşturucu hap, 80 gram eroin, 2 gram kokain, 15 adet silah, 66 fişek ele geçirilirken, biri yabancı uyruklu olmak üzere toplam 47 kişi gözaltına alındı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious