'Nasıl zayıflarım' diyorsanız...

'Nasıl zayıflarım' diyorsanız....41240
  • Giriş : 27.08.2008 / 12:48:00
  • Güncelleme : 19.02.2009 / 11:20:19

Herkes farkında olmasa da son yılların en can sıkıcı problemi şişmanlık.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

HABER AKTÜEL - Ya yediklerini ya da yedikleri zamanı kestiremeyen insanların aldığı fazla kilolar işi bunalıma kadar götürebiliyor. Yağlarını aldırmak için doktor kapılarını aşındıranlarsa bunun en bariz örneği.

 

Şişman olduğu için bunalıma girenlerin yalnız görüntü bozukluğundan dolayı doktorlarda çare aradıklarını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü şişmanlık görüntü bozukluğunun yanı sıra başta kalp hastalıkları olmak üzere birçok illet hastalığın da tetikleyicisi olabiliyor.

 

NASIL ZAYIFLANIR?

 

Zayıflamak isteyenler için birçok yol mevcut. Bunlardan ilki bir diyetisyen kontrolünde yemeyi azaltmak. Ama çoğu zaman sadece yemekten olmak da derde derman olmuyor. İşin uzmanları “sağlıklı zayıflamayı” öneriyor. Gıda Mühendisi Murat Ertürk zayıflamak isteyenlerin imdadına doğanın yetiştiğinin altını çiziyor. Doğadan elde edilen bitkilerin karışımlarıyla oluşan ürünlerin zayıflamada etkili olduğunu anlatan Ertürk, sağlıklı zayıflamak için doğanın nimetinden faydalanılmasını tavsiye ediyor.

 

DOĞADAN NASIL FAYDALANILIR?

 

Ertürk, Safran Çayı'nın zayıflamak isteyenler için bir kurtuluş reçetesi olduğu söylüyor ve Safran Çayı'nın şişmanlamayı tetikleyen nedenlere panzehir olduğuna dikkatleri çekiyor. Safran Çayı'nın tamamen doğadan elde edilen ürünlerle hazırlandığını belirten Ertürk, tamamen doğal olan Safran Çayı'nı diğer zayıflama çaylarından ayıran özellikleri olduğunu vurguluyor. Safran Çayı'nın selülit ve sarkmalarda da etkili olduğu biliniyor.

 

SAFRAN ZAYIFLAMA ÇAYI NEDİR?

 

19 çeşit bitki karışımından elde edilmiştir. Hiçbir yapay katkı maddesi ve tatlandırıcı içermemektedir, tamamen bitkiseldir. Bağırsaklardaki yağ emilimini minimuma indirerek vücutta kalori açığı oluşturmaktadır. Yani tüketilen gıdalardan alınan yağın bağırsaklardaki emilimi minimuma inerek vücutta oluşan kalori açığına bağlı olarak mevcut yağların en hızlı şekilde yakılmasına yardımcı olmaktadır. Yağ yaktırıcı etkisinden dolayı vermiş olduğunuz kilolar hem kalıcı hem de bölgesel gerçekleşmektedir. Örneğin erkeklerde yağ emilim bezleri göbek, bayanlar da ise göbek ve basen kısmındadır genellikle. Vücuttan atılan fazlalıklar bu bölgelerde gerçekleşmektedir. Klinik deneylerle etkisi kanıtlanmış bitkilerden birisi olan Safran Çayı diğer zayıflama ürünleri ve diyet metotlarına göre su ve kas kaybı en az seviyede gerçekleştiği tespit edilmiştir. Ayrıca sindirim sistemini düzenleyerek hazımsızlık ve mide şişkinliği gibi problemlerini giderici etkiye sahiptir.SAFRAN ÇAYIN İÇERİĞİNDE NELER VAR?

 

Funda, Biberye, Altınotu, Adaçayı, Mısır Püskülü, Kirazçöpü, Sinameki, Defne Yaprağı, Isırgan Yaprağı, Mate Çayı, Yeşil Çay, Rezene, Nane, Narçiçeği, Bamya Çiçeği, Civanperçemi, Kuşburnu, Papatya, Ardıç Tohumu

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*