Ne kadar dolmuşsun Tony!

  • Giriş : 26.08.2006 / 00:00:00

Tony Teodoridis'in Pınar Altuğ ile ilgili şok sözleri ortalığı karıştıracak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

"Ona Karşı Kinliyim"

* Hayatımda değişen tek şey Pınar'a olan saygımı ve sevgimi kaybetmiş olmam.

* Aynı ortamda denk gelirsem ben giderim. Bu ara onunla aynı havayı teneffüs etmek istemiyorum.

* Hesaplarının kontrolü bendeydi. 3,5 yıl boyunca mali danışmanlığını ben yaptım. Ortak hesabımız vardı. İsteseydim neler yapardım. Ona karşı kinliyim. Ama o kinlik beni benden çıkaracak bir kinlik değil.

* Nefret yok, kin var. Bana yapılan kötülüğün hırsı var.

"Pınar'a Bir Şey Olmaz"

* "Tony lütfen konuşmasın, konuşursa biterim" diye mesaj yolladığı iddiasına gelince... Beni hiç kimse tembihleyemez. Ben kimsenin atı ya da eşeği, hayvanı değilim. Canım ne isterse onu konuşurum, yaparım. Banane, Pınar biterse bitsin. Yapmasaydı o zaman. Onun hatalarının hesabını ben mi vereceğim?

* Bu kadına bir sürü reklam ve dizi teklifi var. Ona hiçbir şey olacağını sanmıyorum. Her şey unutulur.

"Onun Gibisini Bulamazsınız"

* Pınar, benim annemin yanından adama mesaj çekmiş. Ben onlara nasıl hesap vereceğim? Annem hesap sorsa 'Sen benim yanıma nasıl birini getirdin?" diye. Ben ona ne cevap vereceğim? Ben 30 yaşındayım, çocuk değilim. Beni 24 yaşındaki insanla kıyaslamayın.

* Hepsine şok oldum. Hepsi şok ediciydi. Böyle bir şey litarütürde yoktur. 35 yıllık magazin dergilerine bakın, böylesini bulamazsınız.

* Can Tezal'ı öğrendikten sonra, daha önce de ihanete uğramış olabileceğim ihtimal dahilinde.

"İlişkinin İçinde Pislik Vardı"

* Herkes Pınar değil. Güvenim yeni kız arkadaşıma karşı tam. Şu anda çok keyifli bir şey yaşıyorum. 5 gün önce tanıştık. Rüya gibi bir şey.

* Ne ekersen onu biçersin. Yuva yıkarsan yuvan yıkılır, yuva üstüne yuva yapılmaz. Bunlar büyüklerimizin söylediği atasözleri.

* Normal bir ayrılığın yaraları bu kadar çabuk sarılamaz. Bu ilişkinin içinde pislik olduğu için yaralar çok çabuk sarıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious