Necati haksız eleştirilerden dertli

  • Giriş : 08.03.2007 / 00:00:00

Galatasaray'ın golcü futbolcusu Necati Ateş, "İnsanlar beni sevmeyebilirler. Bunu anlayışla karşılarım ama oynamadığım halde beni eleştirmesinler." dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Lig TV'ye açıklamalarda bulunan tecrübeli futbolcu,Kayseri Erciyesspor maçında oynayan futbolcuları herkesin adeta yerin dibine soktuğunu, Beşiktaş maçında ise bu futbolcuların kadroya alınmamasının eleştirildiğini kaydederken, kendisi için de şunları söyledi: "nsanlar beni sevmeyebilirler. Bunu anlayışla karşılarım ama oynamadığım halde beni eleştirmesinler. Bu takımda herkes oynar, herkes de yedek kalabilir. İnsanları kendi kafalarına göre yargılıyorlar. Arda'ya yapılanlar ortada. İlk önce göklere çıkardılar sonra da yerin dibine soktular. Türkiye'de Futbol böyle. Artık kabullenmek zorundayız.”

Necati, kadroda kendisine yer bulamamasının formsuzluğuyla ilgili olmadığını ileri sürerek, “Formsuzluk olayına katılmıyorum. 3 kere kasığımdan sakatlandım. Devre arasını da iyi geçirdim. Sürekli oynasaydım önemli destek sağlardım ve takım bu durumda olmazdı. Bunlar bahane değil. İşimizi iyi yapmamız lazımdı” dedi.

Necati ayrıca, Trabzonspor'u bu hafta sonu yenmek zorunda olduklarını da sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious