Necati kıymete bindi!

Necati kıymete bindi!.14202
  • Giriş : 21.01.2008 / 10:35:00

Fenerbahçe'nin Ankara'da kiralık oynayan Necati için devreye girmesi Galatasaray cephesini hareketlendirdi. Yönetici Haldun Üstünel topu Kalli'ye attı: 'Teknik heyet dönmesini isterse, gerekeni yaparız'

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Gündemi değiştirdi
Sezon başında gözden çıkarılan ve Ankaraspor’a kiralanan Necati Ateş’in adının son günlerde Fenerbahçe ile birlikte anılması, Galatasaray cephesini bir anda hareketlendirdi... Yıldız oyuncunun, forvete takviye planlayan Sarı-Lacivertliler ile temas halinde olduğu haberleri Sarı-Kırmızılılar’da endişeye sebep oldu. Necati Ateş’in bonservisini elinde bulunduran Galatasaray Yönetimi’nin ezeli rakibine resmi teklif halinde nasıl bir yanıt vereceği artık teknik heyete bağlı.

Kafalar karıştı...
Necati Ateş konusuyla ilgili olarak beklenen açıklama, Sarı-Kırmızılı ekibin yöneticisi Haldun Üstünel’den geldi... Topu Galatasaray Teknik Direktörü Feldkamp’a atan Üstünel, “Eğer teknik direktörümüz Necati Ateş’in tekrar takıma katılmasını uygun görürse biz de bu konuda üzerimize düşeni yaparız. Bonservisinin halen bizde olması nedeniyle herhangi bir endişemiz yok” ifadesini kullandı. Kalli’nin kararı ve yönetimin izleyeceği strateji merakla bekleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious