Necati Şaşmaz için ağır sözler

Necati Şaşmaz için ağır sözler.10430
  • Giriş : 13.05.2009 / 09:38:00

Sivri dilli yorumcu Ahmet Çakar, ünlü oyuncular Necati Şaşmaz, Bergüzar Korel ve Oktay Kaynarca’yı yerden yere vurdu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kanaltürk'ün yarışma programı 'Ahmet Çakar'la Define Avı'nın sunucusu Ahmet Çakar, katıldığı 'Ve Ebru Akel'de dizi oyuncularını yaylım ateşine tuttu.

Çakar açıklamalarıyla Necati Şaşmaz, Oktay Kaynarca ve Bergüzar Korel'i kızdıracak gibi görünüyor. Usta yorumcu Necati Şaşmaz ile ilgili şöyle konuştu:

'KAHYA SANIRDIM'

"Türkiye'de senaryo iyi olmadıktan sonra dünyanın en iyi oyuncusunu oynat dört hafta sonra dizi kalkar. Senaryo iyiyse sokaktaki simitçiyi oynat o mal yürür. Necati Şaşmaz Kurtlar Vadisi gibi bir senaryoda oynadı, en güçlü aktör haline geldi. Polat'ı beş sene önce mekan çıkışında kapıda görsem arabamın anahtarını vereceğim kahya sanırdım."

KAFA ÜSTÜ ÇAKILIRLAR

Bergüzar Korel'in de 'Binbir Gece' dizisi sayesinde tanındığını belirten Çakar, "Şehrazat rolüyle en çok kazanan oyuncu oldu. Şaşmaz'ı da onu da top oyuncu olarak görmüyorum. Her ikisi de bir başka senaryoda oynasaydılar, senaryo biraz sarsılsın kafa üstü çakılırlar" dedi. Kaynarca'nın 'Çakır' rolünden sonra yaptığı bütün işlerde başarısız olduğunu iddia eden ünlü yorumcu şunları söyledi: "İyi bir oyuncuydu, daha önceki dizilerde niye başarılı olamadı. Adanalı rolüyle yine tepeye vurdu. Türk halkının hoşuna giden bir senaryo olduğu için yine aldı başını gitti."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*