Necati-Toraman takası

Necati-Toraman takası.13624
  • Giriş : 10.07.2008 / 10:01:00

Galatasaray, gözden çıkardığı golcüsü Necati Ateş'i Beşiktaş'a vererek, karşılığında siyah-beyazlılardan İbrahim Toraman'ı renklerine katma hesapları yaptığı bildirildi!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray ile Beşiktaş’ın önümüzdeki günlerde Necati Ateş - İbrahim Toraman takası için pazarlık masasına oturabilecekleri öğrenildi.

Cim-Bom’un geçen sezon başında önce Ankaraspor’a, ardından İstanbul Büyükşehir Belediyespor’a kiraladığı Necati’yi, İbrahim Toraman’la takas etmek için Kartal’ın kapısını çalmaya hazırlandığı iddia edildi.

2010 yılına kadar sözleşmesi bulunan Necati’yi kısa süre içinde elden çıkarmak isteyen sarı-kırmızılıların, Beşiktaş’ta 150 bin YTL ceza verilerek satış listesine konulan İbrahim Toraman’la yakından ilgilendikleri kaydedildi.

Galatasaraylı yöneticilerin birkaç gün içinde, Beşiktaş’a Necati - Toraman takasını teklif ederek, transferin gerçekleşmesi için çaba harcayacakları vurgulandı. Başarılı defans oyuncusunu iyi bir bonservis bedeliyle satmak isteyen siyah-beyazlıların, Necati’ye sıcak bakabilecekleri ifade edildi.

Engin: Kapımız açık

Beşiktaş Menajeri Sinan Engin, İbrahim Toraman için Galatasaray’a yeşil ışık yaktı.

Engin, sarı-kırmızılı kulübün, Toraman’la ilgilenmesi konusunda yaptığı açıklamada, “Bize gelen resmi bir teklif yok. Ama Galatasaray ciddi anlamda ilgileniyorsa kapılarımız açık gelsinler, görüşelim. Önerecekleri fiyat karşısında bizim de tutumumuz netleşir” ifadelerini kullandı.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*