Necati ve Ergün barda mı sabahladı?

  • Giriş : 09.05.2007 / 00:00:00

Galatasaray’da geçtiğimiz pazar günü alınan Antalya beraberliği moralleri iyice bozarken maçtan bir gün önce iki futbolcunun barda sabahladığı ileri sürüldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Akşam Gazetesi'nin haberine göre, takıma geldiği günden beri sık sık taraftarlarla sorun yaşayan Necati Ateş ile bu sezon forma yüzü göremeyen Ergün’ün cuma günü sabaha karşı 04.00 civarında Cahide Bar’dan çıkarken görüldüğü iddia edildi.
İki tecrübeli futbolcuyu bardan çıkarken gören bazı taraftarların “Bu saatte burada ne işiniz var. Sizin maçınız yok mu'' diyerek tepki gösterdiği Necati ile Ergün’ün de gülerek eğlence mekanından ayrıldığı belirtildi.
Olayı Antalyaspor maçı oynandıktan sonra öğrenen yöneticilerin “Bir daha böyle bir şeye kimse yeltenmesin. Herkes ayağını denk alsın'' diyerek sert tepki gösterdiği ve iki oyuncuya da ağır para cezası verileceği vurgulandı. Hatta yeni sezonda büyük revizyona hazırlanan yönetim bu kapsamda Necati Ateş’in de durumunu değerlendirmeye alacak Aylar öncesinden ipleri koparan Ergün ise gelecek sezonda zaten düşünülmüyor. Antalyaspor karşılaşmasında Necati 90 dakika forma giyerken, kadroya giremeyen Ergün mücadeleyi misafir tribününde izlemişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious