Necati'den kızdıracak açıklama

  • Giriş : 26.07.2007 / 10:05:00

Galatasaray'da teknik direktör Feldkamp’ın Orhan, Cihan ve Hasan Kabze ile birlikte yeni sezon kadrosunda istemediğini açıkladığı Necati Ateş, zehir zemberek açıklamalar yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sarı-kırmızılı takımla 2011’e kadar sözleşmesi bulunmasına rağmen, Feldkamp’ın isteğiyle takımdan uzaklaştırılan milli futbolcu, gönderilmesinin nedeninin G.Saray yönetimi olduğunu söyledi.

"BEN PARA EDERDİM, BENİ GÖNDERDİLER"

Necati, "Benim sorunlu olduğum şeklinde birtakım haberler çıkıyor. Kesinlikle kimseyle sorunlu değilim. Benim, teknik direktörümüz Feldkamp’la herhangi bir sorunum olamaz, olmadı da. Ben yaz tatilindeyken yönetim, teknik direktör Feldkamp’la anlaşılmış. Bu durum hocanın takdiridir. Onları da anlıyorum.

Bugün mantıklı bir şekilde düşündüğünüz zaman aldığım yıllık ücretin fazla olması en önemli neden olarak göze çarpıyor. Takımda bugün gönderdiğiniz zaman kim para edebilir ki? Ben de para edeceğim için beni gönderdiler. Bazıları da kampta sergilediğim performansın beğenilmediğinden dem vuruyor. Beni kalkıp kamptaki performansımdan dolayı gönderecek değiller ya. Tek neden olarak, kulübün maddi durumu gözüküyor.”

FELDKAMP HAZIRLIK MAÇINI BEĞENMEDİ

İsviçre ve Almanya’da yapılan hazırlık kampında Feldkamp’ın memnun kalmadığını açıkladığı Necati, son gün oynanan Bochum maçından sonra da gözden çıkarılmıştı. Maç sonrası soyunma odasının kapısında antrenör Ahmet Akcan’la görüşen Kalli, “Böyle laubali futbolcu olmaz. Adnan Sezgin’e söyleyin, Necati’ye valizlerini toplamasını iletsin” demişti. Alman teknik adam, önceki gün yeni sezonda birlikte çalışmayı düşünmediğini açıkladığı 4 futbolcu içinde Necati’yi de saymıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious