Necati'nin yuvaya dönmesi zor

Necati'nin yuvaya dönmesi zor .12528
  • Giriş : 06.09.2007 / 15:41:00

Transfer döneminin son günü Ankaraspor’a kiralık olarak verilen Necati Ateş’in, sezon sonunda G.Saray’a dönmesinin zor olduğu öne sürüldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yönetime yakın çevrelerden sızan haberler, Feldkamp’ın sistemine uymadığı gerekçesiyle, “teknik nedenlerden” takımdan uzaklaştırılan Necati’nin aslında “idari nedenlerle” gözden çıkarıldığı yolunda. Bazı yöneticiler, Feldkamp gelecek yıllarda G.Saray’dan ayrılsa bile Necati Ateş’in sarı-kırmızılı kulübe dönmesinin söz konusu olmayacağını söylüyorlar.

G.Saray, Ankaraspor ile yaptığı transfer protokolünde de Necati’nin isterse gelecek sezon Özer Hurmacı’ya karşılık Ankaraspor’a verileceğini kabul etmişti. Necati, Ankara’da oynamayı istemezse G.Saray, başkent kulübüne 500 bin Euro daha ödeyecek ve Necati’nin de kendisine başka kulüp bulması istenecek.

Bu arada dün Ankaraspor tesislerinde diğer transferler Orhan Ak ve Emre Aşık ile birlikte basının önüne çıkan Necati Ateş “Kırgınlık yok desem yalan olur” dedi. Golcü futbolcu “Transferim son gün belli oldu. Tercihimi Ankaraspor’dan yana kullandım. Benim G.Saray’da bir sıkıntım yoktu. Ama futbolun içinde her şey var. Artık Ankaraspor için mücadele edeceğim” ifadesini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious