''Necati'yi bize önerdiler''

''Necati'yi bize önerdiler''.10937
  • Giriş : 09.07.2008 / 10:54:00
  • Güncelleme : 09.07.2008 / 11:19:03

Antalyaspor Genel Menajeri Erk Toros, Necati'nin kendilerine önerildiğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Antalyaspor Kulübü Genel Menajeri Erk Toros, transfer etmek istedikleri Zafer Şakar, Özgürcan Özcan ve Anıl Karaer için Galatasaray'ın yüksek bonservis bedeli istediğini söyledi.

Erk Toros, yaptığı açıklamada, Zafer Şakar, Özgürcan Özcan ve Anıl Karaer konusunda Galatasaray ile anlaşamadıklarını belirterek, ''Oyuncular Antalyaspor'a gelmek istiyor. Galatasaray, bonservis bedellerinde indirim yaparsa bu üç oyuncuyu tranfer etmek istiyoruz'' dedi.

Galatasaraylı Necati Ateş'in de Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu'na önerildiğini, ancak bu konuda herhangi bir gelişme yaşanmadığını ifade eden Toros, şunları söyledi:

''Antalyaspor'un ilk hedefi bir forvet ve bir orta saha oyuncusu almak. Bu oyuncular yerli de olabilir yabancı da. Şu anda Süper Lig'in golcü bir futbolcusu ile ilgileniyoruz. Anlaşma sağlandığı takdirde transfer edeceğiz.''

Toros, Antalyaspor'un yarın Avusturya'nın İnnsbruck kentine gideceğini ve 15 günlük hazırlık çalışması yapacağını da vurgulayarak, sözlerini şöyle tamamladı:

''15 gün sürecek Avusturya kampında teknik yönetim herhangi bir eksiklik görürse, o mevkiye oyuncu alınacak. Kamp süresince Antalyaspor 5 hazırlık maçı yapacak. Bol bol maç yaparak eksikliklerini görecek. Avusturya kampından sonra takım Isparta Davraz'da kampa girecek. Antalya'da hava sıcaklıkları normal seviyeye düşene kadar çalışmalarını Davraz'da sürdürecek.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*