Necla Nazır Ferdi Tayfur'a tepkili

Necla Nazır Ferdi Tayfur'a tepkili.21732
  • Giriş : 01.10.2008 / 17:52:00

'Ne serveti? Haftada sadece 500 lira alıyorum!' Ferdi Tayfur’un “Hayatta olduğum müddetçe servetim Necla’nındır” sözüne Necla Nazır’dan cevap geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ferdi Tayfur'un “Hayatta olduğum müddetçe servetim Necla'nındır” sözüne Necla Nazır'dan cevap geldi: Ne serveti! Bana haftalık sadece 500 YTL gönderiyor.

Necla Nazır'ın geçen yıl ayrıldığı Ferdi Tayfur'a olan kızgınlığı bitmiyor. 30 yıllık hayat arkadaşı Tayfur'un televizyon programlarından yaptığı barışma çağrılarını da geri çeviren Nazır, sert tutumunu sürdürüyor. Tayfur ise kameralar aracılığıyla eski hayat arkadaşına göndermeler de bulunmayı ihmal etmiyor.

'Beni sırtımdan vurdu'

Son olarak Esra Ceyhan'ın programına katılan Tayfur, “Hayatta olduğum müddetçe servetim Necla'nındır” sözleriyle dikkat çekti. Bu açıklamayla gözler yine Necla Nazır'a çevrildi. Nazır yine çok öfkeliydi: “Hayatta olduğum müddetçe bütün servetim Necla'nındır diyor ama hemen arkasından gelen cümle ise 'kalırsa alır' oluyor. 'Etrafımda o kadar çok insan var ki sana bir şey kalırsa alırsın' demek istiyor. Ferdi Bey dalga geçiyor galiba. Bana haftalık sadece 500 YTL gönderiyor, onun dışında bir şey yok. Aklına geleni söylüyor. Bu yüzden Ferdi'dir ne söylese yeridir.”

Necla Nazır, ayrı yaşadığı hayat arkadaşı Tayfur'un “Necla bana ne söylerse söylesin başımın üstünde yeri var” sözlerine ise şu cevabı verdi: “Bu kadar hainlikten sonra 'Başımın üstünde yeri var' desin artık. Başka ne diyebilirdi ki? 'Ben 9 yıldır bir kadınla birlikteyim. Necla Hanım'ın bundan haberi yoktu. Ben kendime başka bir ev açtım. Onu sırtından bıçakladım mı' deseydi? Herkese sahip olabilir ama bir daha asla Necla'yı bulamaz. Ferdi benim için öldü.”

VATAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*