Necmettin Erbakan, 28 Şubat'ta neler olduğunu anlattı

Necmettin Erbakan, 28 Şubat'ta neler olduğunu anlattı.11812
  • Giriş : 15.07.2007 / 20:05:00

Çağlayan Mitingi'nde seslenen Necmettin Erbakan, 28 Şubat'ta neler olduğunu anlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Cafesiyaset - Çağlayan Mitingi'nde alanı dolduran kalabalığa seslenen Necmettin Erbakan, 28 Şubat'ta neler olduğunu anlattı. Erbakan'ın sözleri şöyle:
Çiller dedi ki "Gelin seçime gidelim. Ben bunların hepsini temizleyeceğim" Ama ben ona "Ben Demirel'i bilirim. Sana Başbakanlığı vermez' dedim. 'Ben konuştum verecek' dedi bana Çiller hanım. Gerekli imzaları Demirel'in önüne koydum.
"Ortağımızı çürük buldular. 50 kişiyi tehdit ederek desteklerini çektiler..Ben 28 Şubat sürecinde ayrılmadrım Başbakanlıktan, 4 ay sonra ayrıldım.."
"Kırık ampüle verilmiş olsaydı bu oylar o zaman dünyayı tanıyamazsın sen, ne konuşuyorsun sen?"
"75 milyon insana sesleniyorum. hepiniz aslında Milli Görüşçüsünüz. Sen Sultan Fatihin, Mevlana'nın torunusun. Köle olacak, yok olacak bir millet değilsin..Ey milyonlar benim ne demek istediiğimi siyonistlerden önce siz anlayın. Bu açıklamaları onun için yapıyorum.."
Çiller dedi ki "Gelin seçime gidelim. Ben bunların hepsini temizleyeceğim.. Ama ben ona 'Ben Demirel'i bilirim. Sana Başbakanlığı vermez' dedim. 'Ben konuştum verecek' dedi bana Çiller hanım. Gerekli imzaları Demirel'in önüne koydum. 3 ay sonra seçime gideceğiz. Bu arada Çiller Başbakan olsun dedim. Demirel'in Çiller'e vermesi lazımdı. Öyle yapmadı. Mesut Yılmaz'a verdi ve yuvarlanmaya başladık. kim yapıyor bunları? Dış güçler yapıyor.."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious