Neden çocuk düşürüyorlar?

  • Giriş : 03.08.2006 / 00:00:00

Uzmanlar sigara, alkol, yiyeceklerden alınan kimyasal maddeler, stres, aşırı zayıflık, tek tip beslenme ve genetik bozuklukları sorumlu tutuyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sanat ve magazin dünyasından 6 ünlü kadın; Gizem Özdilli, Gülben Ergen, Yüksel Ak, Aşkın Nur Yengi, Yeşim Salkım ve Seda Sayan'ın ortak özelliği çocuk düşürmeleri... Uzmanlar bu durumdan sigara, alkol, yiyeceklerden alınan kimyasal maddeler, stres, aşırı zayıflık, tek tip beslenme ve genetik bozuklukları sorumlu tutuyor.

GİZEM PODYUMDA DÜŞÜRDÜ

Manken Gizem Özdilli, sevgilisi Varol Kaynar'dan iki yıl önce hamile kaldı. Ünlü manken, podyumda mankenlik yaptığı sırada 3 aylık bebeğini düşürdü.

GÜLBEN ERGEN İKİNCİYİ DENEDİ

Şu sıralar hamile olan Gülben Ergen, geçtiğimiz sene büyük üzüntü yaşadı. Ergen, karnındaki üç aylık bebeğini kaybetti. Bu şoku eşi Mustafa Erdoğan'ın desteğiyle atlatan Gülben, şimdi ikinci kez hamileliğin mutluluğunu yaşıyor.

EN ÇOK YÜKSEL AK SARSILDI

İzmirli işadamı Osman Rimer ile evlenen Yüksel Ak, bebeğini düşürmekten en çok etkilenen isim oldu. Çünkü Ak, 7 aylık hamileydi ve doğuma iki ayı kalmıştı.

AŞKIN DA YENİDEN HAMİLE

Geçtiğimiz sene Haluk Bilginer'le ilişkilerinin meyvesi olan 3.5 aylık bebeğini kaybeden Aşkın Nur Yengi'nin, Bilginer ile beraberliğini nikah masasına taşımasının ardından geçtiğimiz hafta yeniden hamile olduğu haberleri yayıldı.

SALKIM ÇALIŞMAYA BAĞLIYOR

İlker İnanoğlu ile kısa bir süre önce evlenenen pop şarkıcısı Yeşim Salkım da düşük haberini 15 gün önce aldı. İki aylık bebeğini kaybeden Salkım bunun nedenini yoğun geçen çalışma temposuna bağladı.

SON HABER SEDA'DAN GELDİ

Ünlüler dünyasında son düşük haberi Seda Sayan'dan geldi. Sevgilisi Nihat Doğan'dan ABD'de hamile kalan Seda Sayan, Türkiye'ye döndüğünde bir aylık bebeğini düşürdü. Sayan bunu uzun uçak yolculuğuna bağladı. Sevgilisi Nihat Doğan ise bunun Sayan'ın bavul taşımasından kaynaklandığını iddia etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious