Nehir Erdoğan yine yabancı damat buldu

Nehir Erdoğan yine yabancı damat buldu .10373
  • Giriş : 08.09.2007 / 09:08:00

Yabancı Damat'ta Yunan gençle evlenen Nehir Erdoğan, Fadime adlı yeni dizisinde bu kez de bir Rum’a aşık olan laz kızını canlandıracak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yunanistan'da bile izlenme rekorları kıran Kanal D'nin 'Yabancı Damat adlı dizisinde Antepli baklavacının kızı Nazlı'yı oynayan Nehir Erdoğan, bu sezon da Karadenizli Fadime'yi canlandıracak. Yönetmenliğini Cankat Ekmekçi'nin üstlendiği 'Tatlı Bela Fadime'de güzel oyuncudan başka, Cezmi Baskın, Berk Oktay, ve Füsun Demirel gibi usta oyuncular rol alıyor. Türker İnanoğlu'nun yapımcılığını üstlendiği dizinin çekimleri Trabzon'un yanı sıra Atina ve İstanbul'da çekilecek. Dizide Trabzon'un bir köyünde yaşayan ana kızın; köylerinden İstanbul'a uzanan hikayesini anlatılacak.

ATİNA YOLLARI GÖZÜKTÜ

Ekranlarda çok sevilen, 'Yabancı Damat' isimli filmde Yunanlı gençle evlenen, Nehir Erdoğan, yeni dizide ise aşık olduğu Rum gencinin peşinden Atina'ya kadar gidecek. İki dizide de Yabancı Damat'a aşık olan Erdoğan, "Senaryolar birbirine aslında hiç benzemiyor. Fadime çok keyifli bir dizi. Seyircilerimiz daha ilk günden bizi seyretmeye başlayacak" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious