Nereden çıktı bu Türkler!

Nereden çıktı bu Türkler! .32680
  • Giriş : 04.08.2007 / 14:21:00

Fenerbahçe, şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda karşısına çıkan rakipten fazlasıyla memnun. Ancak aynı şey rakibi için geçerli değil.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Çünkü onların en istemedikleri rakip Fenerbahçe'ydi.

Bunu açıklayan da RSC Anderlecht'ın kulüp başkanı Roger Vanden Stock oldu. Stock, çok zor bir kura çektiklerini söyledi.

Kurada Fenerbahçe'nin kendilerine çıkmamasını çok istediklerini belirten Stock, "Biz kurada Fenerbahçe'nin önüne çıkmak istemedik ama onlar bizim önümüze çıktı. Karşımıza gelebilecek en zor takımdı. Rakibimizin iddialı olduğu Roberto Carlos gibi oyuncuları kadrosuna eklemesinden belli" dedi.

ÇOK ÇALIŞMAMIZ LAZIM

Aynı kanı takımın Teknik direktörü Frank Vercauteren'de de var. Zor bir takımla eşleştiklerini ifade den Vercauteren, "Fenerbahçe hiç tanımadığım bir takım, ancak bazı oyuncu değişiklikleri yaptıklarını duydum. Köln'e gidip Süper Kupa maçını izleyeceğim" dedi.

HASSAN: ''ZOR MAÇLAR YAPACAĞIZ''

Anderlecht'te forma giyen eski Beşiktaşlı futbolcu Ahmed Hassan ise Fenerbahçe ile zorlu maçlar yapacaklarını söyledi. Hassan, Anderlecht'in küçümsenmemesi gerektiğini vurgulayarak, "Beşiktaş'tan sonra Türkiye'de sahaya çıkacağım için çok heyecanlıyım. Türk taraftarlar dünyanın en iyi taraftarları. Kolay olmamasına rağmen turu geçeceğimize inanıyorum" dedi.

MBO MPENZA: FENER'E HAZIR DEĞİLİZ

Galatasaraylı eski futbolcu Mbo Mpenza ise henüz takım olarak Fener'in karşısına çıkmaya hazır olmadıklarını kaydetti.

Mbo Mpenza, "Türkiye şampiyonunu yenmek zor olacak. Kuradan çok da mutlu değilim'' yorumunu yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious