Nevzat Bayhan'a Gezginler'den şeref üyelik

Nevzat Bayhan'a Gezginler'den şeref üyelik.17097
  • Giriş : 23.05.2009 / 23:32:00

Adıyamanlılar Vakfı başkanı ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş Genel Müdürü Nevzat Bayhan Gezginler Kulübünün şeref üyesi oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Prof. Dr. Orhan Kural'ın Kurucu Başkanı olduğu ve halen Yönetim Kurulu Başkanlığını da yürüttüğü Gezginler Kulübü, Panorama 1453 Tarih Müzesi'ni ziyareti sırasında müze yetkililerinden bilgi alarak özelikle panoramik resmin bulunduğu kubbeli bölüme hayran kaldılar.

Birçok sosyal sorumluluk projesini başarıyla gerçekleştirmiş ve “gezginlik” ruhunun yaygınlaşması için ara vermeden çalışmalarına devam eden Gezginler Kulübü üyeleri, Müze ziyareti sonrasında, Topkapı'da bulunan Türk Dünyası Kültür Evlerini de gezerek incelemede bulundular.

Kültür A.Ş. Genel Müdür Nevzat Bayhan'ın konuğu olan gezginler adına, Prof. Dr. Orhan Kural bir teşekkür konuşması yaparak gösterilen misafirperverlikten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yemeğin akabinde Gezginler Kulübü Yönetim Kurulu üyesi Hüseyin Gökçe, kurul adına Kültür A.Ş. Genel Müdürü Nevzat Bayhan'a “onursal üyelik” plaketi takdim etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*