Newcastle Emre'yi bırakmıyor

Newcastle Emre'yi bırakmıyor.17798
  • Giriş : 17.05.2008 / 11:55:00

Emre Belözoğlu'nun İngiltere Premier Lig ekiplerinden Newcastle United'dan ayrılacağı dedikodularına son noktayı, milli futbolcunun menajeri Ahmet Bulut koydu. Bulut, "Emre'nin, kulübüyle 2 yıllık daha sözleşmesi var. Kulübünün, bırakmak gibi bir niyeti d

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ligin sona ermesinin ardından adı Türkiye'de Galatasaray, Avrupa'da bir çok takımla anılmaya başlanan Emre Belözoğlu'nun durumuyla ilgili olarak açıklama yapan menajeri Ahmet Bulut, Newcastle United'in Emre ile devam edeceğini söyledi.

İngiltere'ye giderek Newcastle United ile bir görüşme yaptığını aktaran Ahmet Bulut, ''Emre'nin, kulübüyle 2 yıllık daha sözleşmesi var. Kulübünün, bırakmak gibi bir niyeti de yok. Gündemimizde Emre için bir transfer söz konusu da değil'' dedi.

Bulut, menajerliğini üstlendiği bir diğer önemli oyuncu Arda Turan için ise ''Arda'nın da sözleşmesi devam ediyor. Eğer isteyen bir kulüp olursa önce Galatasaray ile görüşmek zorunda. Eğer Galatasaray izin verir ve talepleri karşılanırsa o zaman transfer gerçekleşebilir'' ifadelerini kullandı.

AJANSSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious