Aleyna Tilki estetik ameliyatı oldu mu?
Aleyna Tilki estetik ameliyatı oldu mu?


Küçük yaşta içkili kulüplerde şarkı söylediği için gündeme gelen ve o gün bu gündür magazin gündeminden düşmeyen Aleyna Tilki, sosyal medya hesabı üzerinden estetik yaptırdığı iddialarına yanıt geldi.

Geçtiğimiz günlerde genç şarkıcı Aleyna Tilki'nin estetik yaptırdığı haberleri çıkmıştı. Aleyna bu haberlere "Dudaklarımı yaptırmadım, sadece ruj sürmüştüm" dedi.

Genç şarkıcı Aleyna Tilki hakkında estetik haberleri çıkınca herkes daha yaşı çok küçük diye tepki göstermişti. Aleyna, bu haberlere yanıt verdi. "Burnumun neresini yaptırayım zaten küçük" diyen Aleyna, dudağına da sadece ruj sürmüş.

"DÜNYA STARI OLMAK İSTİYORUM"

Önümüzdeki hafta 4 halk konseri olduğunu söyleyen Tilki "Hedeflerim çok büyük. Dünya starı olmak istiyorum ve bu yorgunluk bGenç popçu Aleyna Tilki, estetik olduğu iddialarına yanıt verdi.

"BİRAZCIK RUJ SÜRMÜŞTÜM"

Son günlerde çıkan estetik yaptırdı haberlerine ise "Birazcık ruj sürmüştüm ama insanlar yanlış anladı. Estetiğe karşı değilim, yaptırırsam 50 yaşından sonra yaptırırım. Bir de ben bu burnun neyini yaptırayım" diye yanıt verdi.

TÜRKİYE
http://www.haberaktuel.com/ sitesinden 18.06.2018 tarihinde yazdırılmıştır.