Niğde'de motosiklet kazası: 1 ölü

Niğde'de motosiklet kazası: 1 ölü.9796
  • Giriş : 27.02.2009 / 17:03:00

Avdan dönen dayı ile yeğenin kullandığı iki motosiklet çarpıştı. Arkadan çarpma sonucu yaşanan kaza sırasında ateş alan av tüfeği, bir kişinin ölümüne yol açtı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik


Niğde'de avdan dönen dayı ile yeğenin kullandığı iki motosikletin çarpıştığı kazada ateş alan av tüfeği, bir kişinin ölümüne yol açtı.

Emniyet Müdürlüğü yetkililerinden aldığı bilgiye göre, Ahmet Baydoğan (41), oğlu Mustafa Baydoğan ve kayınbiraderi Ahmet Baydoğan ile avlanmaya karar verdi.

Baba Ahmet Baydoğan ve kayınbiraderi Ahmet Baydoğan bir, oğul Mustafa Baydoğan da arkalarında ayrı bir plakasız motosikletle ava çıktı.

Havanın yağışlı ve soğuk olmasından dolayı avdan vazgeçen grup, eve dönüşe geçti.

Mustafa Baydoğan'ın kullandığı motosikletin, arkasında babası bulunan ve dayısı Ahmet Baydoğan'ın kullandığı motosiklete Efendibey Mahallesi Yağmur Sokakta arkadan çarpması sonucu meydana gelen kazada, baba Ahmet Baydoğan ile dayı Ahmet Baydoğan düştü.

Bu esnada baba Ahmet Baydoğan'ın omuzunda asılı av tüfeği kazara ateş aldı. Kasığından yaralanan Ahmet Baydoğan, 112 Acil Servis Ambulansı ile hastaneye kaldırılırken hayatını kaybetti.

Nöbetçi Cumhuriyet Savcısı, olay yerinde incelemelerde bulunduktan sonra kazada hayatını kaybeden Ahmet Baydoğan'ın oğlu Mustafa Baydoğan ve kayınbiraderi Ahmet Baydoğan polis tarafından gözaltına alındı.

Polis, 3 av tüfeğine ve bir kuru sıkı tabancaya el koydu.

Olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*