Nihat, Fener'e mi geliyor?

Nihat, Fener'e mi geliyor?.12241
  • Giriş : 01.06.2008 / 16:32:00

Başkan Aziz Yıldırım, Emre gibi Nihat’la da her konuda anlaştı. Transferdeki tek engel, İngiliz Kulübü Tottenham.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Galatasaraylılar ‘ihanet’ diyor; Fenerbahçeliler’in çoğunluğu olumlu karşılarken, bir kısmı da ‘alınmamalıydı’ yorumunu yapıyor. Ancak gerçek olan tek gelişme var: Emre Belözoğlu, artık Fenerbahçe’de ve hem Türkiye hem de Avrupa son 24 saattir bu transferi konuşuyor. Transfer, dünyanın en önemli haber ajanslarından biri olan AP’de bile ‘flaş gelişme’ olarak duyuruldu.

‘Rüştü şimdi nerede?’

Peki, taraftarlar ne düşünüyor? İşte bir kaç örnek... Fenerbahçeliler’in yorumları: “6+2 varsa... Aurelio’nun durumu belirsizse... Her aldığın Gökhan Gönül gibi çıkmayacaksa... Elbette iyi oldu.”, “15 yıldır Fenerli sandığımız Rüştü şimdi nerede? Emre iyi ki alındı”, “Fenerbahçelilik bizim işimiz, futbolcuların değil”. Galatasaraylılar; “Bunu bize yapma...”

Adalılar para bastı!

Emre Belözoğlu’nu Euro 2008’den sonra satmakta kararlı olan Newcastle United’ı ikna etmeyi başaran Fenerbahçe Yönetimi, şimdi bir başka İngiliz Kulübü ile Nihat Kahveci için büyük bir yarış içinde... Başkan Aziz Yıldırım’ın Emre gibi Nihat ile de her konuda anlaştığı, ancak milli futbolcu konusunda Ada ekibinin bir serveti gözden çıkardığı belirtildi.

Kahveci de doğruladı

Villarreal ile 2011 yılı Mayıs ayına kadar sözleşmesi bulunan Nihat Kahveci de Sarı-Lacivertliler’in teklifini resmen doğruladı: “Evet, Fenerbahçe’den teklif aldım. Bu güzel ve onur verici bir durum...” İş, artık Fenerbahçe ile Tottenham arasında. Çünkü Villarreal, en iyi öneriyi yapacak takıma Nihat’ı satmayı planlıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious