Nihat: "Bu gol bana umut verdi"

Nihat:
  • Giriş : 18.09.2007 / 14:59:00

La Liga'nın üçüncü haftasında Mallorca deplasmanında attığı golle Villarreal'e galibiyeti getiren Nihat Kahveci, ''bu gol gelecek için bana çok güven ve umut verdi'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Maçın 72'nci dakikasında oyuna girip 10 dakika sonra maçtaki tek golü kaydeden Nihat, Villarreal formasıyla La Liga'da ilk golünü attığı için çok mutlu olduğunu söyledi.

İki yılda çok büyük iki sakatlık yaşadığını belirten Nihat, "sonunda Villarreal formasıyla La Liga'da ilk golümü attım. Oyun ritmimi yeniden elde etmem için daha fazla oynamaya ihtiyacım olduğumu söylüyordum ama bu her zaman oynayacağım demek değil. Çünkü çok geniş bir kadroya sahibiz. Ama bana verilen her fırsatı güvenimi geri kazanmak için en iyi biçimde kullanacağım" dedi.

Nihat, Mallorca maçında golünü attığı serbest vuruşun yapıldığı yerde geçen hafta içinde antrenman sırasında güzel bir gol attığını, bu yüzden maçta da serbest vuruşu kullanmak istediğini kaydererek, "gol olacağından emindim, bu yüzden Joan'a (bırak ben atayım) dedim" dedi.

İspanyol basını da Nihat'a övgüler yağdırarak, "Türk futbolcu Nihat, kendisine verilen fırsatı çok iyi kullandı ve harika bir gol attı" ifadelerini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious