Nihat Doğan'ı kızdırmayın

Nihat Doğan'ı kızdırmayın .11708
  • Giriş : 10.07.2007 / 19:58:00

TV’deki Dobra Dobra programına telefonla bağlanan Seda Sayan’ın eski aşkı Nihat Doğan, Sayan ile birlikteyken başka bir ilişkisi olduğu iddialarına cevap verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İddiaları yanıtlayan Doğan, böyle bir şey olmadığını anlattı. Nihat Doğan, çıkan bu dedikodulara son derece sinirlenerek, bu tür yalan yanlış haberler için "Benim jipimle sonra da yeni aldığım arabayla bu kızı gidip alıp geliyormuşum. Ben arabama 8 aydır biniyorum. Bahsedilen jipi de 10 ay önce sattım. 10 ay önce sattığım arabaya 4 ay önce nasıl binebiliyorum" dedi.

Magazincilere kızdı

Şenay Düdek’in gelen iddiaları açıklamasına kızan Nihat Doğan, Düdek’e tepki gösterdi. "Maşallah bu arkadaşlar nasıl iyi çalışıyorlar. Bu insanlara, telefon numarası verip de size mesaj atmasına imkan sağlıyorsunuz" diyen Nihat Doğan, "Yaptığınız haberlerin benimle uzaktan yakından ilişkisi yok. Siz daldan dala atlıyorsunuz. Böyle bir gazetecilik, televizyonculuk yok" diyerek sesini yükseltti.

Şenay Düdek’in, menajerinin telefonunu kullanarak Aylin Coşkun’a mesaj attığı iddialarına da sinirlenen Doğan, "Çok komik, mesnetsiz, alakasız, boş iddialar" dedi.

televizyongazetesi

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious