Nihat Genç haddini aştı!

Nihat Genç haddini aştı!.10356
  • Giriş : 26.01.2008 / 23:42:00
  • Güncelleme : 23.09.2016 / 12:13:57

AKP seçmenine bugüne kadar yapılan eleştirilerden en ağırını yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:
SKY Türk televizyonunda yayınlanan "Nihat Genç ile Ne Var Ne Yok" adlı programda Nihat Genç, AK Parti eçemnine ağır eleştirilerde bulundu: "Bunlar hödükleştirilmiş insanlar."

HÖDÜKLER, BAKTERİLER BUNLARA OY VERİYOR

Nihat Genç, AK PArti'nin aldığı yüzde 47'lik oy oranı içinde zeki insanlar bulunmadığını iddia etti. "Bunlar zeki insanlardan, yazarlardan, ciddi siyasetçilerden oy alamazlar. Bunlar hödükleştirilmiş insanlardan oy alırlar. Atarsın kapılarına iki kilo şeker, 5 kilo kömür alırsın oyunu" diyen Nihat Genç, insanların Borsa rakamları ile kandırıldığını, ancak bu ülkede insanların açlıktan, yetersiz beslenmeden öldüğünü savundu.

EN ZEKİSİ NAZLI ILICAK, BİLEMEDİN FEHMİ KORU OLUR

Gündemdeki türban tartışmalarına da değinen Genç, "Bunlar şartlanmış gibi türban tartışıyor. Bu sistem zeki insanlar yaratamaz. Bunların en zekisi Nazlı Ilıcak gibi olur, bilemedin Fehmi Koru kadar olur" diyerek iki gazeteciyi de "kafası çalışmayan hödüklerin entellektüeli" ilan etti.

Nihat Genç başka konularda da çarpıcı iddialarını sürdürdü.

MARGARİNLE KANSER EDİLDİK

Türkiye'de Vita yağ ve margarinin moda haline getirildiğini ve bu yağlarla kanser edildiğini iddia eden Nihat Genç; "Beslenme çantasına çocuğunun ekmeğine margarin sürüp koyan anneler kendilerini bununla modern sandılar" dedi.

İNSANLAR AÇLIKTAN ÖLÜYOR

Mahsun Kırmızıgül'ün 'Beyaz Melek' filminde huzurevlerindeki insanların Doğu-Güneydoğu bakış açısıyla yansıtıldığını, ancak gerçekleri yansıtmadığını savundu. "Doğu'da, Güneydoğu'da insanlar huzurevine yerleştirilecek yaşa kadar mı yaşıyor ki? 50'sinde 60'ında yetersiz beslenmeden, açlıktan, böbrek yetersizliğinden ölüyor. Bunları anlatsana" dedi. 

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious