Nihat gün sayıyor

  • Giriş : 20.10.2006 / 00:00:00

İspanya'daki futbol elçimiz Nihat Kahveci yeşil sahalar için gün sayıyor. Villeral'de forma giyen Milli kramponumuz sakatlığının hızla düzeldiğini belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sakatlığım hızla iyileşiyor"
İspanya Birinci Futbol Ligi (La Liga) takımlarından Villarreal'de forma giyen milli futbolcu Nihat Kahveci, ''Sakatlıktan hızlı bir şekilde çıkacağım'' dedi.

Gelecek hafta sahalara dönebileceğini belirten ve 1 haftadır tedavi gören milli futbolcu, ''Kendimi çok daha iyi hissediyorum ve dizime uygulanan rehabilitasyon ile her geçen gün daha iyiye gidiyorum. Bu hafta oynamam zor ama büyük olasılıkla gelecek haftadan itibaren oynayacak durumda olurum'' diye konuştu.

Türk futbolcu, yaklaşık 4 haftadır oynamadığını kaydederek, fizik kondisyonununu güçlendirmek zorunda olduğunu vurguladı.

La Liga'da geride kalan 6 hafta sonunda 8 puanla 10. sırada bulunan Villarreal'in durumunu değerlendiren Nihat, ''18 puan üzerinden sadece 8 puan almak Villarreal için az. Hepimizin daha iyi olması gerektiğine inanıyorum. Çünkü zaman hızlı geçiyor ve daha fazla fırsat kaçıramayız'' yorumunu yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious